top of page

O NÁS

Firma RM-plus pôsobí na trhu už takmer 20 rokov. Firma RM-plus sa vyznačuje nie len vysokými štandardami, ale aj kvalitou a profesionalitou pri výrobe Vašich zimných záhrad, terás a vstavaných skríň a nábytku na mieru. Vďaka mnohým skúsenostiam a nepretržitému vývoju dokáže naša firma s výnimočnými a individuálnymi konštrukciami naplniť Vaše požiadavky šité na mieru a tým  vykonať a realizovať úplne všetky práce bez zbytočného poradia a čakania v iných firmách a obchodoch. Dôverujte našim skúsenostiam, našej vlastnej produkcii, našej kvalite a špecializovanému personálu, ktorý bude pracovať na Vašom projekte.

Onas

Ponúkame Vám:

Zimné záhrady

Svetlom zaplavené izby pre ešte príjemnejší životný pocit!

Zimné záhrady majú za sebou dlhú históriu.

Predchodcovia zimných záhrad už boli známy v staroveku. V 18. storočí sa začali rozširovať v Anglicku. Dnešné zimné záhrady už nie sú nostalgické zvyšky. Naopak, v modernom veku zažívajú boom.

My v RM-plus ponúkame individuálne zimné záhrady podľa Vášho vkusu. Či už moderný alebo viktoriánsky štýl - plánujeme pre Vás vašu individuálnu zimnú záhradu. Prečo čakať ešte dlhšie? Získajte kúsok útulnosti, pohody a prírody priamo do vášho domova. Bez ohľadu na miesto, ktoré si vyberiete, naši zamestnanci sa tešia na spoluprácu s vami. Zimná alebo dokonca letná záhrada má často významný nárast vašej kvality bývania . Tešíme sa na vás!

Naši zákazníci majú na výber z rôznych materiálov, ktoré budú použité pri plnení ich sna. Avšak, čokoľvek si zákazník vyberie je vysoko kvalitné, pretože my v RM-Plus pracujeme len s tými najlepšími materiálmi, ktoré sú zárukou istoty a trvácnosti. Radi poradíme aj Vám pri výbere materiálov.

S akými materiálmi pracujeme v RM-Plus pri plnení Vášho sna?

Galco_Aluminium_Industry9.jpg
Hliník

Terasu, zimnú záhradu či pergolu môže tvoriť aj nosná konštrukcia z hliníkového profilu, ktorá bude tvoriť požadovaný tvar. Pokiaľ si vyberiete hliníkový profil, okrem skvelého vzhľadu a moderného dizajnu získate aj dlhú životnosť a trvácnosť. Hliníkové profily sú ľahké na údržbu a bez nutnosti povrchových úprav. Výhodou je, že sú ľahké a tým aj flexibilné. K hliníkovým profilom je aj bohaté príslušenstvo ako pojazdové kolieska či madlá. Môžnosťou je aj prevedenie rôznej farby zo širokej škály RAL odtieňoch.

PacificSteelNov09-71.jpg
Oceľ

Oceľová konštrukcia môže byť prevedená v širokej škále RAL odtieňoch. Výhodou oceľových konštrukcií je ich obrovská tvárnosť. Oceľ je materiál, ktorý je overený rokmi. Je vysoko odolná voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu. Navyše, je bezúdržbová.

abstract-bark-cut-128639.jpg
Drevo

Ak si zákazník vyberie drevenú konštrukciu, na výrobu sú použité kvalitné konštrukčné KVH hranoly. Výroba KVH prebieha vysušením reziva na vlhkosť 15% a následne je rezivo hobľované na presný rozmer. Z vysušených a ohobľovaných hranolov sa odstránia vady, ak sa tam nejaké nachádzajú, aby výrobok splnil predpísanú normovú kvalitu. Výhodou je, že materiál je vysušený a netreba ho ďalej ošetrovať. Pri KVH hranoloch sa Vám nestane že sa skrútia alebo prasknú, pretože sú tvarovo stále.

bottom of page